всі телефони багатоканальні:
(093) 810-95-53, (099) 294-38-55, (068) 253-15-61, (050) 258-69-17, (050) 359 95 84, (093) 810 95 55 
пн.-вс. с 8:00 до 22:00
mebli-life@i.ua
 • Вибираємо матрац разом з урахуванням віку та ваги.

  Вибираємо матрац разом з урахуванням віку та ваги.

  Вибираємо матрац разом з урахуванням віку та ваги.

  Купуючи матрац, кожен з нас працює на зручність, тому що повноцінний і здоровий сон так необхідний для кожного з нас без винятку. Матрац, який був обраний некоректно, може стати причиною того, що його господар не висипатиметься і не почуватиметься відпочившим навіть після міцного сну.
  Отже, що може стати найважливішим критерієм при виборі матраца, крім наповнювача, пружності, оббивки, безпеки та розміру? Цей критерій – вага та вікова категорія майбутнього власника.
  Як правильно вибрати матрац відповідно до вікового?
  Один і той же матрац не зможе підійти дитині та дорослому. Чи не в кожному конкретному випадку повинні враховуватися вік та вагова категорія. Вони відіграють ключову роль, коли ви вибираєте виріб для сну.

  На що насамперед варто звернути свою увагу?
  Із першого дня народження до трьох років. У цей час варто найкраще купити матрац класу екстра – твердий. Який зроблено спеціально для дитини. Тут враховуються потреби зростаючого організму, який постійно зростає. Ідеальним варіантом будуть дитячі матраци ортопедичні серії Herbalis Kids.
  У період від трьох до шести шістнадцяти років продовжує рости, а тіло змінюється, саме тому екстражесткий матрац підійде і в цьому випадку. Так само можна зупинити свій вибір на варіантах з підвищеною жорсткістю та середньою жорсткістю, але в жодному разі не м'який, що призведе до деформації хребта та скелета загалом.
  З двадцяти п'яти і до п'ятдесяти років особливих змін із тілом не відбувається, тому важливо вибирати будь-який клас матраца, який вам до вподоби. Ми пропонуємо вам лідерів з продажу серії Sleep&Fly. Особливо, якщо не помічається жодних проблем зі здоров'ям.
  Коли виповнюється п'ятдесят років і більше рекомендується купити модель матраца, яка матиме різні сторони жорсткості. Самі лікарі – ортопеди закликають утриматися від жорстких матраців, що заважають повноцінному сну та гарному відпочинку. Відмінним вибором будуть безпружинні матраци, які можна купити у Києві.

  Підбір матраца в залежності від важкості.

  Вагова категорія майбутнього власника матраца - це ще один серйозний момент, на який потрібно звернути увагу при покупці. Якщо людина важить 40-60 кг, можна вибрати матрац будь-якого ступеня жорсткості. Якщо вага понад сто кілограмів, варто звернути увагу на моделі, що оснащені пружинами. Такий матрац має необхідну жорсткість та ідеально підходить під подібні параметри. Пружинний блок – це безшумність, користь для здоров'я та безперечна ортопедична користь.
  Вибираючи матрац треба пам'ятати, навіть з урахуванням усіх нюансів, та сама модель може не підходити двом різним людям. Тому купуючи матрац, не варто спиратися на думку друзів або родичів, які розхвалюють куплений товар.
  Щоб зробити правильний вибір, потрібно врахувати свій вік, зростання та вагу, а також особливості здоров'я та особисті уподобання. А найкраще звернутися до наших менеджерів, які зможуть підібрати вам потрібну модель матраца. Досить просто зателефонувати і ви отримаєте всю необхідну консультацію.

  Залиште коментар