всі телефони багатоканальні:
(093) 810-95-53, (099) 294-38-55, (068) 253-15-61, (050) 258-69-17, (050) 359 95 84, (093) 810 95 55 
пн.-вс. с 8:00 до 22:00
mebli-life@i.ua
 • Різні види двоярусних дерев'яних дитячих ліжок та їх переваги як меблі для дитячої кімнати.

  Різні види двоярусних дерев'яних дитячих ліжок та їх переваги як меблі для дитячої кімнати.

  Якщо Ви батьки двійні, або у вас дві дитини з невеликою різницею у віці, і в дитячій кімнаті не вистачає місця для іграшок та решти, постає питання де і як вибрати дитяче ліжко, а в даному випадку два ліжка. Де краще вибрати, щоб дитині було зручно і комфортно, де і як їх розмістити? У такому випадку слід добре задуматися про двоярусне дитяче ліжко.


  – По-перше – ви економите багато простору, якщо дитяча маленька, то це великий плюс.
  – По-друге – це гарний ігровий центр для дітей, їм дуже подобається грати та спати у таких ліжках.
  – Ну і по-третє це значно дешевше, ніж купувати два підліткові ліжечка.

  І так, ви вирішили купити двоярусне ліжко для своїх дітей, але з чого почати, яке вибрати? Основний момент при виборі двоярусних дерев'яних ліжок для дітей це з чого воно виготовлено. Матеріали повинні бути натуральними та безпечними, найкраще підійде натуральне дерево.

  Розміри двоярусних дитячих ліжок залежать від потреб, якщо дитина висока або ви вважаєте, що він піде весь у батька - баскетболіста, то слід взяти довге ліжко, оскільки купуєте ліжко ви не на один - два роки, а на тривалий час. Середні розміри двоярусного дерев'яного ліжка приблизно 190 х 80 см.
  Що стосується матраців, то їх краще купувати разом з ліжками.

  При виборі дерев'яного двоярусного ліжка для дітей зверніть також свою увагу на відсутність гострих кутів і сполучних матеріалів, які стирчать, ліжко повинно мати закруглені кути і не повинно стирчати ні болтів, ні скріпок ні інших частин. Оскільки ваші діти будуть багато часу проводити в ліжку – при іграх з друзями, не бажано, щоб дитина могла чимось собі нашкодити.

  Також зверніть увагу на наявність захисних перегородок на верхньому ярусі, який би дитя, не змогло впасти уві сні. Відстань між верхнім ярусом і ніжним має бути достатня, щоб ви могли сісти до дитини, прочитати на ніч казку або просто поговорити при цьому, не вдаряючись об верхню поперечину головою.

  Сходинки повинні бути зручними для дитини, перекладина не повинна бути рідкісною. Так само це може бути сходинки з висувними скриньками для речей, це дуже зручний варіант, оскільки в кількох містких скриньках можна покласти багато різних речей: іграшки, книжки, білизна, одяг та багато іншого, також це економить додатковий простір.

  В принципі зручно в одному двоярусному комплекті об'єднуються: два ліжечка, письмовий або комп'ютерний стіл, тумбочки, невелика шафа і ще багатьма корисними пристосуваннями. Цей комплекс заощадить вам простір та гроші, відмінно виглядатиме у дитячій кімнаті.

  Бувають ще розбірні дитячі двоярусні ліжка – це ті ліжка, з яких можна зробити два одноярусні. При виборі такого типу ліжка зверніть увагу і проконтролюйте, щоб з'єднання були максимально міцними і добре зафіксовані, щоб уникнути подальших можливих проблем.

  І ви завжди можете зробити на замовлення відповідне саме вам дитяче двоярусне ліжко, оскільки від якості та зручності ліжка залежить здоров'я вашої дитини. І при виборі ліжка врахуйте, що ліжко повинне подобатися вашим дітям.

  Сергій Плєскачов

  Залиште коментар