всі телефони багатоканальні:
(093) 810-95-53, (099) 294-38-55, (068) 253-15-61, (050) 258-69-17, (050) 359 95 84, (093) 810 95 55 
пн.-вс. с 8:00 до 22:00
mebli-life@i.ua
 • Переваги ліжечок-трансформерів. Дитячі ліжечка-трансформери та їх особливості

  Переваги ліжечок-трансформерів. Дитячі ліжечка-трансформери та їх особливості

  Переваги ліжечок-трансформерів

  Дитячі ліжечка-трансформери та їх особливості

  Поки дитині 2-3 роки, вона буде хитрою конструкцією, яка поєднує в собі саме ліжечко, ящики для речей або для всіляких потреб. Коли малюк стане старшим, передню стінку можна буде зняти, а також прибрати боковинки. Таким чином, ліжечко перетворюється на симпатичне і дуже зручне ліжечко.  Плюси:

  Варто відзначити, що плюсів у придбанні ліжечка-трансформера набагато більше, ніж мінусів. Проте розглянемо все по порядку. Довгий термін служби. Це ліжечко буквально «виростає» разом із Вашим малюком. Як говорилося вище, коли ви тільки купуєте таке ліжко, воно виглядає як особлива конструкція, що з'єднує одночасно кілька засобів. З часом різні частини ліжечка від'єднуються і їх можна пристосувати для різних цілей. Так, ліжко-трансформер може прослужити від самого народження малюка і до школи, а деякі аж до 12-20 років.  Економія коштів. Купівля ліжечка-трансформера – це дуже вигідний та зручний для Вас варіант. Адже при її купівлі ви позбавляєте себе необхідності купувати інші ліжка більшого розміру, коли дитина підросте. Це набагато дешевше, ніж дитяче та підліткове ліжко разом узяті.  Економія місця. Звичайне дитяче ліжечко, ящики для речей займають куди більше місця, ніж одне ліжко-трансформер.  Гарний вигляд. Для виробництва таких ліжок як матеріали використовують, як правило, такі дерева як бук, береза ​​та вільха.  Вони відрізняються між собою кольором, а це дає Вам можливість підібрати найбільш відповідний для Вашого інтер'єру відтінок без доплати за колір. Все залежить лише від Ваших власних уподобань.  Мінуси:

  У різних моделях ліжечок-трансформерів все ж таки є свої мінуси. Так, наприклад, розмір ящиків у ліжечку може бути не надто великим, але можна зробити на замовлення великі ящики. При покупці уважно стежте, щоб розмір ящиків був відповідним.   

  Залиште коментар