всі телефони багатоканальні:
(093) 810-95-53, (099) 294-38-55, (068) 253-15-61, (050) 258-69-17, (050) 359 95 84, (093) 810 95 55 
пн.-вс. с 8:00 до 22:00
mebli-life@i.ua
 • Різні види двоярусних дерев'яних дитячих ліжок.

  Різні види двоярусних дерев'яних дитячих ліжок.

  Якщо Ви батьки двійні, або у вас двоє дітей з невеликою різницею у віці, і в дитячій кімнаті не вистачає місця для іграшок і всього іншого, постає питання де і як вибрати дитяче ліжко, а в даному випадку два ліжка. Де краще вибрати, що б дитяти було зручно і комфортно, де і як їх розмістити? В такому випадку слід добре задуматися про двох'ярусної дитячого ліжка.


  - По-перше - ви економите багато простору, якщо дитяча маленька то це великий плюс.
  - По-друге - це хороший ігровий центр для дітей, їм дуже подобається гратися і спати в таких ліжках.
  - Ну і по-третє це значно дешевше, ніж купувати два підліткових ліжечка.


  І так, ви вирішили купити двоярусне ліжко для своїх дітей, але з чого ж почати, яку вибрати? Основний момент при виборі двоярусних дерев'яних ліжок для дітей - це з чого вона виготовлена. Матеріали повинні бути натуральними і безпечними, найкраще підійде натуральне дерево.


  Розміри двоярусних дитячих ліжок залежать від потреб, якщо дитя високе або ви вважаєте що він піде весь у батька - баскетболіста, то слід взяти довгу ліжко, оскільки купуєте ліжко ви не на один - два роки, а на тривалий час. Середні розміри двох'ярусної дерев'яному ліжку приблизно 190 х 80 см.
  Що стосується матраців то їх краще купувати разом з ліжками.


  При виборі дерев'яних двох'ярусної ліжка для дітей зверніть так само свою увагу на відсутність гострих кутів і сполучних матеріалів, які стирчать, ліжко повинне мати закруглені кути і не повинно стирчати ні болтів, ні скріпок ні інших яких-небудь частин. Оскільки ваші діти будуть багато часу проводити в ліжку - при іграх з друзями, не бажано що б дитя могло чимось собі нашкодити.


  Так само зверніть увагу на наявність захисних перегородок на верхньому ярусі, який би дитя, не змогло впасти уві сні. Відстань між верхнім ярусом і ніжному має бути достатня, щоб ви могли сісти до дитини, прочитати на ніч казку або просто поговорити при цьому не вдаряючись об верхню перекладину головою.


  Сходинки повинні бути зручними для дитини, перекладина не повинні бути рідкісною. Так само це може бути сходинки з висувними скриньками для речей, це дуже зручний варіант, оскільки в кілька містких скриньках можна покласти багато різних речей: іграшки, книжки, білизна, одяг і багато що інше, також це економить додатковий простір.


  В принципі зручно в одному двоярусному комплекті об'єднуються: дві ліжечка, стіл письмовий або комп'ютерний, тумбочки, невелика шафа і ще багатьма корисними пристосуваннями. Цей комплекс заощадить вам простір і гроші, відмінно буде виглядати в дитячій кімнаті.


  Бувають ще розбірні дитячі двоярусні ліжка - це ті ліжка, з яких можна зробити дві одноярусні. При виборі такого типу ліжка зверніть увагу і проконтролюйте, щоб з'єднання були максимально міцними і добре зафіксовані, що б уникнути подальших можливих проблем.


  І ви завжди можете зробити на замовлення відповідну саме вам дитячу двоярусне ліжко, оскільки від якості і зручності ліжка залежить здоров'я вашої дитини. І при виборі ліжка врахуйте, що ліжко повинно подобатися вашим дітям.

  Mebli Life 

  Залиште коментар