всі телефони багатоканальні:
(093) 810-95-53, (099) 294-38-55, (068) 253-15-61, (050) 258-69-17, (050) 359 95 84, (093) 810 95 55 
пн.-вс. с 8:00 до 22:00
mebli-life@i.ua
 • Нові моделі на ринку дитячих двоярусних ліжок.

  Нові моделі на ринку дитячих двоярусних ліжок.

  Сучасне двоярусне ліжко для дітей – це не лише символ практичності для економії простору в дитячій, це ще й предмет інтер'єру з масою корисних функцій. На щастя радянські конструкції двоярусних дитячих ліжок та сучасні моделі дуже не схожі. Різні модифікації двоярусного дитячого ліжка на даний момент дозволяє вибрати те ліжко, яке гармоніюватиме з дизайном вашої дитячої кімнати.


  Новинками серед двоярусних ліжок для дітей є дитяче ліжко – трансформер на три спальних місця та ліжко-горище.


  Дитяче ліжко – трансформер на три місця. У цій моделі двоярусне дитяче ліжко нічим не відрізняється від звичайного, але знизу в ньому замість ящиків знаходиться третє спальне місце, яке виїжджає на коліщатках (на нашому сайті є цілий розділ присвячений цим ліжкам). У складеному стані таке двоярусне ліжко для дітей виглядає як звичайне. Також у деяких моделях двоярусних ліжок на три спальні місця передбачено місце для ящиків. Великі висувні ящики під нижнім поверхом часто використовуються для зберігання постільної білизни, ковдр та іграшок.


  Ліжко-горище, це новий варіант двоярусних ліжок, які дають економити вільний простір, на сайті Ви можете переглянути розділ цих ліжок. Вашого сина чи дочка таке ліжко приведе просто у захват, адже спати, і грати на другому поверхі цікаво та незвичайно. Але це в принципі характерне для всіх двоярусних ліжок. Але ліжко горище унікальне тим, що на нижньому ярусі в ньому немає спального місця і там можна розмістити письмовий стіл, на якому дитина робитиме уроки, або ж там можна буде поставити комп'ютер для роботи або ігор, також у цьому вільному просторі можна буде розмістити всю іншу меблі, які підійдуть за розмірами, і тим самим звільнити іншу частину кімнати.  Але не дивлячись на новинки на ринку, популярністю все одно користуються класичні двоярусні ліжка для дітей, такі як наприклад дитяче ліжко трансформер Каріна і Каріна — Люкс, лідери продажів серед дитячих двоярусних ліжок.  Сергій Плєскачов

  Залиште коментар