всі телефони багатоканальні:
(093) 810-95-53, (099) 294-38-55, (068) 253-15-61, (050) 258-69-17, (050) 359 95 84, (093) 810 95 55 
пн.-вс. с 8:00 до 22:00
mebli-life@i.ua
 • Матеріали використовувані при виробництві

  Дерево.


  Ліжка виготовляються з екологічно чистого дерева з Львівського регіону. Дерево Вільха, багато виробляють ці ліжка з сосни, але ми принципово не використовуємо сосну, так як сосна виділяє смолу і це дуже дешеве і неякісне дерево. Тому ми використовуємо тільки якісне дерево вільху, яка по таблиці Бріннелю має високу стійкість і близька до дуба. Ми рекомендуємо купувати ліжка тільки з вільхи. Так як бувають випадки що продають ліжка з вільхи, а відправляють товар із сосни, ми виробляємо наші ліжка ТІЛЬКИ з натурального дерева - ВІЛЬХА. При доплаті ми можемо зробити ліжко з Бука, Дуба, Ясеня.  Ліжко повністю дерев'яне, ніякого ДСП або інших шкідливих речовин, тільки якісне екологічно безпечне дерево.  Дерево привозиться у вигляді колод, які розпилюються й сушаться в якісній італійської сушильній камері. Дерево висушується до 6% - 8% вологості, для того щоб зроблене ліжко не було спотворене згодом висихання дошки. Для виробництва використовується тільки дерево масив, цільне дерево.


  вільха

  Вільха (лат. Alnus) - рід дерев і чагарників сімейства Березові, який об'єднує за різними даними від 23 до понад 40 видів.


  властивості
  Деревина вільхи відноситься до вітчизняних порід деревини середньої тяжкості. Ця деревина при використанні показує стійкість на рівні деревини дуба. Вільха добре і швидко сохне без схильності до викривлення ілірастресківанію, легко обробляється, пиляється і строгается. Добре тримає шурупи і склеюється, проте схильна розколюватися при забиванні цвяхів. Поверхнева обробка - полірування, обкурення і лакування не доставляє проблем. Ця деревина хімічно малоактивні.  Відмінності між фізичними і механічними властивостями деревини чорної та сірої вільхи невеликі. Деревина чорної вільхи трохи важчий і менше жолобиться, ніж деревина сірої вільхи.

  застосування
  Для більшості описаних випадків може бути використана деревина як чорної так і сірої вільхи. Сіра вільха використовується рідше, так як рідко досягає достатніх розмірів і зазвичай має кривої стовбур. Вона виростає прямим і сильним деревом з потужним стовбуром тільки при відповідних умовах, наприклад вПрібалтіке і Фінляндії.  Ця деревина застосовується для отримання шпону, при виготовленні фанери і деревинно-стружкових плит, причому додається до інших порід, таким як сосна, ялина і бук. Є хорошим сировиною для виготовлення паперу. Застосовується в якості палива, а також для виготовлення токарних виробів, іграшок та дерев'яного взуття. Вільха є якісним матеріалом для виготовлення внутрішніх частин меблів та оздоблення інтер'єрів. Через здатність добре приймати морилку вільха застосовується для імітації цінних порід деревини, таких каквішня, волоський горіх, махагони, ебенове дерево, і використовується для реставрації меблів. З вільхи роблять пакувальні ящики і піддони. Цю деревину використовують при виготовленні форм для лиття. Ця деревина знаходить використання також при виготовленні музичних інструментів, так з неї роблять деталі акордеонів, корпусу гітар, лютень і мандолін. З цієї ж деревини виготовляють деревне вугілля, який використовується для малювання і в лабораторних цілях.

  Завдяки своїй стійкості під водою ця деревина добре підходить для підводного і підземного будівництва. Тому раніше її часто застосовували при виготовленні паль, воріт шлюзів, обшивок джерел, колодязних зрубів і водопроводів. Багато європейські поселення на палях були побудовані з вільхи. У Венеції половина будівель стоїть на дубових палях, а половина - на вільхових.

  Перед Першою світовою війною деревина вільхи була сировиною для чорної металургії Берліна, колишній третій за значенням економічної галуззю столиці Німеччини. Деревина надходила з східнонімецьких і східноєвропейських областей.


  Лак.


  Наші ліжка покриваються сертифікованим лаком, який не містить формальдегідів і тому безпечний для здоров'я. Наші вироби дуже часто купують ті, у кого діти хворіють на алергічні хвороби, тому що використовується лак абсолютно безпечний для дитячого здоров'я. Всі сертифікати на лак Ви можете подивитися на нашому сайті.  Після покриття лаком ліжко повністю шліфується, потім вона знову покривається лаком і знову шліфується. Ця процедура повторюється багато разів для досягнення ефекту рівною, ідеально гладкою, приємною на дотик поверхні.


  Матраци.


  Матраци у нас ортопедичні до 10 років. - 20 років. гарантії, в залежності від моделі, і до 100 кг. - 120 кг. рекомендоване навантаження. Якщо Вам не підійдуть стандартні матраци, Ви можете вибрати на нашому сайті будь-який матрац з 7000 видів і різновидів. Або ж просто скористатися добіркою акційних пропозицій по матраців.