всі телефони багатоканальні:
(093) 810-95-53, (099) 294-38-55, (068) 253-15-61, (050) 258-69-17, (050) 359 95 84, (093) 810 95 55 
пн.-вс. с 8:00 до 22:00
mebli-life@i.ua
 • Матеріали використовувані при виробництві

  Ліжка виготовляються з екологічно чистого дерева з Львівського регіону. Дерево Вільха, багато виробляють ці ліжка з сосни, але ми принципово не використовуємо сосну, так як сосна виділяє смолу і це дуже дешеве і неякісне дерево. Тому ми використовуємо тільки якісне дерево вільху, яка по таблиці Бріннелю має високу стійкість і близька до дуба. Ми рекомендуємо купувати ліжка тільки з вільхи. Так як бувають випадки що продають ліжка з вільхи, а відправляють товар із сосни, ми виробляємо наші ліжка ТІЛЬКИ з натурального дерева - ВІЛЬХА. При доплаті ми можемо зробити ліжко з Бука, Дуба, Ясеня.  Ліжко повністю дерев'яна, ніякого ДСП або інших шкідливих речовин, тільки якісне екологічно безпечне дерево.  Дерево привозиться у вигляді колод, які розпилюються й сушаться в якісній італійської сушильній камері. Дерево висушується до 6% - 8% вологості, для того щоб зроблена ліжко не була спотворена згодом висихання дошки вже в готовому виробі. Для виробництва використовується тільки дерево масив, цільне дерево.  Наші ліжка покриваються сертифікованим лаком, який не містить формальдегідів і тому безпечний для здоров'я. Наші вироби дуже часто купують ті, у кого діти хворіють на алергічні хвороби, тому що використовується лак абсолютно безпечний для дитячого здоров'я. Всі сертифікати на лак Ви можете подивитися на нашому сайті.  вільха

  Вільха (лат. Alnus) - рід дерев і чагарників сімейства Березові, який об'єднує за різними даними від 23 до понад 40 видів.  Оптичні властивості
  Вільха відноситься до порід деревини, у яких ядро ​​і заболоньне розрізняються за кольором. Деревина червонувато-біла, червонувато-жовта до світлої червонувато-коричневого, під впливом світла темніє. Свіжозрубана деревина через окислення виглядає яскравою оранжево-червоною, але цей колір пропадає при висушуванні деревини. Деревина містить велику кількість тонких волокон, розкиданих уздовж пір. Деревні промені виражені слабо і виглядають на поперечному розрізі як не впадають в очі плями. Однак часто деревини промені з'єднані в лінії і тоді помітні чіткіше. Межі річних кілець виражені слабо, проте на більш щільною і менш пористої пізньої деревини річні кільця ясно видно. На деревині часто зустрічаються колірні плями. Деревина сірої вільхи схожа на чорну, але трохи світліше, з більш тонкими волокнами і більш блискуча.

  властивості
  Деревина вільхи відноситься до вітчизняних порід деревини середньої тяжкості. Ця деревина при використанні показує стійкість на рівні деревини дуба. Вільха добре і швидко сохне без схильності до викривлення ілірастресківанію, легко обробляється, пиляється і строгается. Добре тримає шурупи і склеюється, проте схильна розколюватися при забиванні цвяхів. Поверхнева обробка - полірування, обкурення і лакування не доставляє проблем. Ця деревина хімічно малоактивні.  Відмінності між фізичними і механічними властивостями деревини чорної та сірої вільхи невеликі. Деревина чорної вільхи трохи важчий і менше жолобиться, ніж деревина сірої вільхи.

  застосування
  Для більшості описаних випадків може бути використана деревина як чорної так і сірої вільхи. Сіра вільха використовується рідше, так як рідко досягає достатніх розмірів і зазвичай має кривої стовбур. Вона виростає прямим і сильним деревом з потужним стовбуром тільки при відповідних умовах, наприклад вПрібалтіке і Фінляндії.


  Ця деревина застосовується для отримання шпону, при виготовленні фанери і деревинно-стружкових плит, причому додається до інших порід, таким як сосна, ялина і бук. Є хорошим сировиною для виготовлення паперу. Застосовується в якості палива, а також для виготовлення токарних виробів, іграшок та дерев'яної взуття. Вільха є якісним матеріалом для виготовлення внутрішніх частин меблів та оздоблення інтер'єрів. Через здатність добре приймати морилку вільха застосовується для імітації цінних порід деревини, таких каквішня, волоський горіх, махагони, ебенове дерево, і використовується для реставрації меблів. З вільхи роблять пакувальні ящики і піддони. Цю деревину використовують при виготовленні форм для лиття. Ця деревина знаходить використання також при виготовленні музичних інструментів, так з неї роблять деталі акордеонів, корпусу гітар, лютень і мандолін. З цієї ж деревини виготовляють деревне вугілля, який використовується для малювання і в лабораторних цілях.

  Завдяки своїй стійкості під водою ця деревина добре підходить для підводного і підземного будівництва. Тому раніше її часто застосовували при виготовленні паль, воріт шлюзів, обшивок джерел, колодязних зрубів і водопроводів. Багато європейські поселення на палях були побудовані з вільхи. У Венеції половина будівель стоїть на дубових палях, а половина - на вільхових.

  Перед Першою світовою війною деревина вільхи була сировиною для чорної металургії Берліна, колишній третій за значенням економічної галуззю столиці Німеччини. Деревина надходила з східнонімецьких і східноєвропейських областей.  Після покриття лаком ліжко повністю шліфується, потім вона знову покривається лаком і знову шліфується. Ця процедура повторюється багато разів для досягнення ефекту рівною, ідеально гладкою, приємною на дотик поверхні.  Матраци у нас ортопедичні до 10 років - 20 років гарантії, в залежності від моделі, і 100 кг. - 120 кг. рекомендоване навантаження. Якщо Вам не підійдуть стандартні матраци, Ви можете вибрати на нашому сайті будь-який матрац з 7000 видів і різновидів. Або ж просто скористатися добіркою акційних пропозицій по матраців.