всі телефони багатоканальні:
(093) 810-95-53, (099) 294-38-55, (068) 253-15-61, (050) 258-69-17, (050) 359 95 84, (093) 810 95 55 
пн.-вс. с 8:00 до 22:00
mebli-life@i.ua
 • Ліжко Каріна односпальне

  Головним предметом меблів в спальні є, звичайно ж, ліжко, тому саме вона піддається самому ретельному вибору. Особливо це стосується дитячих ліжок, оскільки вони повинні володіти додатковими якостями, крім основних. Інтернет-магазин «Mebli-Life» пропонує одну з власних моделей - ліжко Каріна. Односпальне ліжко займає мало місця і відмінно вписується в будь-який інтер'єр.

  Приступаючи до вибору дитячих меблів, необхідно враховувати не тільки стиль спальні і колір інших предметів. В першу чергу потрібно дбати про інтереси дитини, його зручність і безпеку.

  Продукція «Mebli-Life» підходить для дитячих спалень, відповідаючи всім вимогам:

  - Безпека

  Діти можуть бути вкрай непосидючі, тому в меблів головне, щоб під час ігор або просто знаходження поблизу дитина не отримала травму через погано прикріпленою або рухається деталі. Ліжко Каріна сконструйована таким чином, щоб дитина не могла застрягти між елементами. Також ліжко оснащується обмежувачем, щоб під час сну дитина не впав.

  - Екологічність

  Виробляються ліжка тільки з натурального дерева. Цей матеріал не тільки екологічний, але і «живий», що володіє позитивною природною енергетикою. Покриття та засоби обробки також абсолютно нешкідливі - готові ліжечка покриваються якісним німецьким лаком, що не містить формальдегіди.

  - Практичність

  Ліжко Каріна односпальне компактна, не займає багато місця, а підліжковий простір можна використовувати з користю, замовивши додатково комплект ящиків, в яких можна зберігати постільну білизну, одяг або іграшки.

  - А ось варіативність

  Також можна вибрати колір, наявність або відсутність обмежувача і сторону, де буде знаходитися прохід. Можна розташовувати ящики під ліжком або залишити простір вільним. Це дозволяє експериментувати з обстановкою, вносячи різноманітність.

  «Mebli-Life» є виробником, тому ви замовляєте ліжко безпосередньо. Це великий плюс. Ви будете впевнені в якості ліжка і заощадите гроші, купуючи меблі без участі посередника, який може значно завищити вартість. Також можна зв'язатися з менеджерами і дізнатися про виробництво і продукції, що цікавлять. Наприклад, якість і безпеку матеріалів і терміни виготовлення нової ліжка.