всі телефони багатоканальні:
(093) 810-95-53, (099) 294-38-55, (068) 253-15-61, (050) 258-69-17, (050) 359 95 84, (093) 810 95 55 
пн.-вс. с 8:00 до 22:00
mebli-life@i.ua
 • Дитяче двоярусне ліжко

  У багатьох сім'ях є двоє дітей, але не завжди є досить місце в дитячій для їх розміщення. Потрібно економити простір в спальні, щоб вони могли вільно грати і не натикатися на меблі, яка захаращує все навколо. Якщо необхідно облаштувати спальню, не маючи великим метражем, дитяча двох'ярусна ліжко прийде на допомогу.

  Саме для дитячих такого виду ліжка отримали найбільш широке поширення, хоча використовуються і в інших ситуаціях. Для дитини конструкція двоярусного ліжка представлятиме також і простір для ігор. Дитяча уява без праці трансформує звичайний предмет меблів в казкову фортецю або гору, яку необхідно підкорити. Такі ігри розвинуть фантазію і навіть фізичні здібності - щоденний підйом на другий поверх і спуск з нього може замінити зарядку.

  Щоб не виникло ніяких проблем, дитяче двоярусне ліжко повинно володіти такими якостями:

  Безпека

  Діти дуже активні, але при цьому бувають неуважні і недостатньо розважливі, щоб уникнути травм. Тому всі предмети в спальні, особливо ліжко такої конструкції, повинні розроблятися з цим обліком. В першу чергу необхідно упевнитися, що немає ніяких деталей, про які можна травмуватися. Потім - переконатися в тому, що дитина без праці забереться на другий поверх. Не зайвим буде і обмежувач для другого поверху, який не допустить падіння уві сні.

  екологічність

  Матеріали двоярусного ліжка повинні бути натуральними, а покриття не містити токсичних та інших шкідливих речовин. Для дитячого організму це вкрай важливо.

  Зовнішнє відповідність

  При покупці ліжка, як і інших меблів, потрібно пам'ятати, що вона купується саме для дітей, тому слід виходити з їх інтересів. Їм буде набагато приємніше спати на ліжку, яка їм подобається, що добре позначиться на їх настрої і, відповідно, на спокій батьків.


  Потрібне дитяче двоярусне ліжко? Звертайтеся безпосередньо до виробника за допомогою сайту mebli-life.kiev.ua. Як, безпеки та екологічності продукції можна переконатися, переглянувши сертифікати і гарантії, надані для всіх покупців.