всі телефони багатоканальні:
(093) 810-95-53, (099) 294-38-55, (068) 253-15-61, (050) 258-69-17, (050) 359 95 84, (093) 810 95 55 
пн.-вс. с 8:00 до 22:00
mebli-life@i.ua
 • Двоярусні ліжка для дорослих

  Зазвичай, коли мова заходить про двоярусні ліжка, всі уявляють собі дитячі спальні, де веселі хлопці грають в фортецю, використовуючи для цього специфічну конструкцію спальних місць. Однак область застосування таких ліжок набагато ширше і популярністю користуються також двоярусні ліжка для дорослих.

  Звичайно, подібного виду ліжка для дітей є більш зручними, ніж для дорослих. Через більшої ваги і габаритів (та й, чого гріха таїти, гіршої фізичної форми) дорослим не так просто і весело кожен раз залазити по сходах на другий поверх, щоб поспати. Але на увазі необхідність такі ліжка стають дуже зручними. Використовують їх в таких приміщеннях:

  гуртожитки

  комуналки

  хостели

  Казарми і т.д.

  Також ви можете обладнати з їх допомогою кімнату для гостей, якщо ваші друзі і родичі часто залишаються ночувати в вашому домі.

  Оскільки дорослі цінують в будь-яких речах в першу чергу практичне застосування, двоярусні ліжка для дорослих повинні володіти такими характеристиками:

  міцністю

  Вага дорослого набагато більше, ніж дитини, тому конструкції, які підходять для дитячий ліжок, не завжди підходять. Потрібні посилені моделі, які можуть витримувати середньостатистична вага. Також варто звернути увагу, що при русі кріплення розхитуються набагато сильніше, тому їм потрібно приділяти особливу увагу.

  довговічністю

  Чим довше двоярусне ліжко прослужить вірою і правдою, тим економічніше виявиться її придбання. Постійне оновлення меблів може значно вдарити по сімейному гаманцю, тому довговічність є часто визначальним фактором. Особливо це стосується закладів на кшталт хостелів, де проживає велика кількість людей.

  функціональністю

  Якщо двоярусне ліжко буде володіти додатковими елементами, наприклад, ящиками і полицями, це буде величезним плюсом. Оскільки можна з'єднати необхідні предмети меблів в один.

  Коли всі перераховані критерії дотримані при виборі, можна подбати і про дизайн. На сайті mebli-life.kiev.ua можна оглянути всі варіанти, що розрізняються кольором, сортом дерева, декоративними прикрасами і особливістю конструкції.