всі телефони багатоканальні:
(093) 810-95-53, (099) 294-38-55, (068) 253-15-61, (050) 258-69-17, (050) 359 95 84, (093) 810 95 55 
пн.-вс. с 8:00 до 22:00
mebli-life@i.ua
 • Двоярусні ліжка для дітей

  Щоб діти розвивалися як слід, потрібно надавати їм достатньо місця для ігор і вільного переміщення. В умовах сучасної житлової ситуації важко надати їм багато простору, оскільки спальні потребують меблів, без якої не обійтися. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, не думайте, що в цьому полягає нерозв'язна проблема. Двоярусні ліжка для дітей стануть кращим рішенням.

  Виробники меблів надають безліч моделей дитячих ліжок, але саме двоярусні для сімей з двома дітьми є найбільш популярними. Для цього є ряд причин, які випливають з достоїнств таких спільних місць:

  економія місця

  Конструкція влаштована таким чином, щоб надавати якомога більше спільних місць при мінімальному зайнятті простору. Для невеликих спалень це іноді є єдиним виходом.

  компактність

  Багато моделей представляють собою комплект з ящиками і полицями. Іноді цього повністю вистачає для повного облаштування спальні, і інше місце може повністю використовуватися для дитячих ігор. Компактне і зручне розміщення також буде виглядати досить гармонійно і акуратно в невеликих приміщеннях. Тому крім практичною функції буде збережена і декоративна.

  Додаткові функції

  Дитяча фантазія безмежна. Будь-який предмет в будинку може бути перетворений в новий елемент гри, придбавши інше застосування завдяки уяві. Те ж саме відбувається і з двоярусною ліжком. Діти можуть використовувати її в якості фортеці, неприступною гори або замку дракона. Завдяки зручним сходинках і безпечної конструкції дитина може користуватися ліжком замість шведської стінки. Тому двох'ярусна ліжко певним чином впливає на розвиток уяви і фізичної форми.

  Спальня є для дітей особливим місцем. Це простір, де вони відчувають себе повноцінними господарями. Необхідно надати їм самостійно визначати, хто буде займати перший або другий ярус. Це може відбуватися у формі змагання, переможцеві якого випаде можливість вибирати першому. Це дозволить дітям навчитися приймати рішення і тримати слово.

  Двоярусні ліжка для дітей - основний профіль інтернет магазину «Mebli-life». Купуйте меблі прямо від виробника та економте на кожній покупці.