всі телефони багатоканальні:
(050) 712-60-83, (063) 872-20-89, (067) 105-58-42, (067) 381 86 43, (050) 359 95 84 
пн.-пт. з 9:00 до 19:00
сб.-нд. з 10:00 до 18:00
mebli-life@i.ua
 • Двоярусні ліжка

  Двох'ярусне ліжко - Іринка, найнижча ціна від виробника. З зручними сходами (горизонтальні сходинки), з натурального цільного дерева, є на складі, кращі умови безпосередньо від виробника. Безкоштовний вибір кольору і сходи. Акция !!!

  Ліжко "Іринка" продається за акційною ціною: У стандартний комплект входять ящики за 650 грн., За бажанням можна замовити великі ящики і за 1050 грн. великі ящики найвищої якості ..

  5600 грн.

  Двох'ярусне ліжко - засоня, найнижча ціна від виробника. З зручними сходами (горизонтальні сходинки), з натурального цільного дерева, є на складі, кращі умови безпосередньо від виробника. Безкоштовний вибір кольору і сходи. Акция !!!

  Ліжко "засоня" продається за акційною ціною. У стандартний комплект входять ящики за 650 грн, 1050 грн. великі ящики найвищої якості 6120 грн. - с ящиками и матрасами..

  6050 грн.

  Двох'ярусне ліжко - Карина - Люкс, найнижча ціна від виробника, Акция !!! З зручними сходами (горизонтальні сходинки), з натурального цільного дерева, є на складі, кращі умови безпосередньо від виробника. Безкоштовний вибір кольору і сходи

  Кровать "Карина Люкс" продается по акционной цене : В стандартный комплект входят ящики за 650 грн., по желанию можно заказать за 1050 грн. большие ящики.  (735..

  6000 грн.

  Двох'ярусне ліжко - Карина - Оптима, найнижча ціна від виробника, Акция !!! З зручними сходами (горизонтальні сходинки), з натурального цільного дерева, є на складі, кращі умови безпосередньо від виробника. Безкоштовний вибір кольору і л

  Ліжко "Карина -  Оптима" продається за акційною ціною: В комплектацію входять борти на верхньому та нижньому ярусі з обох сторін. Зверху бортик на усю довжину кроваті сзаду та передн..

  5800 грн.

  Двох'ярусне ліжко - Карина СП, найнижча ціна від виробника, Акция !!!, з зручними сходами (горизонтальні сходинки), з натурального цільного дерева, є на складі, кращі умови безпосередньо від виробника. Безкоштовний вибір кольору і сходи.

  Ліжко "Карина СП" продається за акційною ціною: У стандартний комплект входять ящики за 650 грн., За бажанням можна замовити великі ящики за 1050 грн. (6750) грн. - с..

  5400 грн.

  Двох'ярусне ліжко - Крісті, найнижча ціна від виробника. З зручними сходами (горизонтальні сходинки), з натурального цільного дерева, є на складі, кращі умови безпосередньо від виробника. Безкоштовний вибір кольору і сходи. Акция !!!

  Ліжко "Крістіна" продається за акційною ціною: У стандартний комплект входять ящики за 650 грн., 1050 грн. великі ящики найвищої якості 9190 грн. - с ящиками и матрасами ..

  5900 грн.

  Двох'ярусне ліжко Будиночок - Умка

  Двох'ярусне ліжко з дерева будиночок - Умка з масиву дерева Вільхи. Така модель сподобається безсумнівно вашим дітям, на ній вони зможуть не тільки спати але і грати в свої улюблені ігри. Головною..

  6500 грн.

  Двоярусне ліжко - Арфей

  Дитяча Двох'ярусне ліжко з дерева Арфей - те що потрібно для зростаючого малюка. Ця модель трансформер - це значить що з часом у вас буде можливість розставити її на два повноцінні односпальні ліж..

  6100 грн.

  Показано від 1 до 9 з 1057 (всього сторінок: 118)

  Двоярусні ліжка

  Двоярусні ліжка Mebli-life.

  У вас двоє дітей, а місця не так вже й багато для окремих ліжок? Тоді ви точно потрапили за адресою! У нашому інтернет магазині ви знайдете відповідну ліжко вашим діткам. Дерев'яна двох'ярусна ліжко трансформер, легко, наші менеджера допоможуть вам з вибором, а так само у нас ви можете зібрати повний комплект ліжка.  Двоярусні ліжка стали досить популярні в наш час і це зрозуміло, адже вони значно економлять простір залишаючи місце для ігор дітей що не менш важливо для їх повноцінного розвитку.  Ми виробники двоярусних ліжок і можемо виготовити ліжечко по вашим розмірами в найкоротші терміни з відмінною якістю. У нас так само ви зможете вибрати колір ліжка абсолютно не доплачуючи за це.  Двох'ярусне ліжко з матрацами це те що потрібно вашим діткам, наші менеджера враховують всі ваші побажання і підбирають максимально ефективний і зручний варіант для Вас.  Купити двоярусне ліжко в Києві, Львів, Харків, Миколаїв, Одеса, Херсон, Ужгород або просто в Україні нескладно, просто зробіть замовлення на нашому сайті та вам доставлять ліжко до вашого міста або прямо додому.