всі телефони багатоканальні:
(093) 810-95-53, (099) 294-38-55, (068) 253-15-61, (050) 258-69-17, (050) 359 95 84, (093) 810 95 55 
пн.-вс. с 8:00 до 22:00
mebli-life@i.ua
 • Двоповерхове ліжко

  Меблі необхідні людині для комфортного і зручного проживання. Багато її предметів мають безліч модифікацій, які необхідні для задоволення вимог в тій чи іншій ситуації. Особливе значення має місце для сну, оскільки людина повинна повністю розслабитися, відновити сили і відпочити. Однією з різновидів є двоповерхове ліжко.

  Конструкція досить проста. Одна ліжко розміщується не поруч з іншого, а над нею, таким чином залишаючи вільне місце для інших предметів меблів або для вільного переміщення по кімнаті. Вкрай важливо, щоб така ліжко зберігала рівновагу, коли людина буде підніматися на другий поверх, і витримувала вагу. Це в першу чергу враховується при розробці нових моделей.

  Двоповерхове ліжко має широке використання, оскільки є зручним, компактним і економним предметом. Так, її можна побачити в таких місцях:

  Дитячі спальні

  гостьові кімнати

  казарми

  гуртожитки

  хостели

  Саме в якості меблів для дітей двоповерхові ліжка отримали найбільшу популярність. Для дитини це не просто місце для сну, але і ігрова зона, де можна розвивати уяву і фізичні навички.

  Двоповерхове ліжко може також бути основою цілого спального комплексу. В її конструкцію можуть входити полки для речей, висувні ящики і навіть розкладні столики. Не обов'язково при цьому, щоб в комплексі всі два поверхи представляли собою спальні місця. Нижній може бути робочою зоною, обладнаної за всіма правилами. Такі варіанти часто вибирають студенти, які живуть в вузівських гуртожитках або на знімних квартирах, яким доводиться справлятися з дефіцитом простору.

  Ліжка, розміщені в два поверхи, дозволяють максимально раціонально використовувати місце в спальнях. При виборі потрібно враховувати особливості тих людей, які будуть ними користуватися. Наприклад, для занадто активного дитини на першому місці стоїть безпека (ніяких гострих кутів і обмежувачі на верхньому рівні), а для дорослої людини з великою вагою потрібно міцніша конструкція.

  Якщо потрібне двоповерхове ліжко, купити його можна на сайті mebli-life.kiev.ua, де меблі пропонуються на пряму від виробника.