всі телефони багатоканальні:
(050) 712-60-83, (063) 872-20-89, (067) 105-58-42, (0800) 75-08-35, (067) 381 86 43, (050) 359 95 84 
пн.-пт. з 9:00 до 19:00
сб.-нд. з 10:00 до 18:00
mebli-life@i.ua
 • Двох'ярусне ліжко. Відгуки.

  Коли мова заходить про облаштування спальні, в якій проживають двоє дітей, економія місця є серйозною проблемою. Нагромадження меблів не тільки обмежує простір для ігор, але і доставляє незручності при пересуванні. Виходом може стати двох'ярусне ліжко. Відгуки інших покупців, що вже встигли придбати таке спальне місце, допоможуть вам визначитися з вибором.

  Коли доводиться мати справу з незнайомими товарами, важко з точністю визначити, який з них підійде найкраще. Тому варто звернутися до думки інших. Іноді чужий відгук діє сильніше, ніж сама креативна і переконлива реклама від самих постачальників або виробників. Цьому є безліч пояснень:

  неупередженість

  Покупці, що залишають відгуки, не мають ніякого інтересу в підвищенні рівня продажів, тому будуть максимально чесно описувати власні враження. Якщо виробник самостійно перерахує гідності свого продукту, покупець прийме їх як належне, оскільки розуміє, що це реклама. Однак, якщо ті ж достоїнства будуть згадані у відгуках, до них відразу ж прислухаються, оскільки у коментатора немає ніяких підстав залучати покупців.

  Особистий досвід

  Навіть якщо немає сумнівів в якості двох'ярусної ліжка, утруднення можуть викликати інші питання. Наприклад, чи буде ліжко зручна в експлуатації, чи не виникнуть якісь неполадки. У відгуках же висвітлюється чужий досвід, за яким можна зробити свої висновки. До речі, стосується це не тільки безпосередньо товару, а й самого магазину. Нерідко покупці залишають відгуки про те, наскільки зручно замовляти і оплачувати меблі.

  ефект приєднання

  Відгуки дозволяють оцінити затребуваність товару, і допомагають зробити вибір на користь того, яким віддає перевагу більшість покупців. Оскільки стільки людей не можуть однаково помилятися, а, значить, їх оцінки правдиві і правильні.

  Відгуки в інтернет магазинах часто грають роль продавця-консультанта, однак при цьому є правдивими і точними.

  Заходьте на сайт mebli-life.kiev.ua, якщо потрібно двох'ярусна ліжко. Відгуки допоможуть упевнитися в якості та визначитися з вибором моделі.