всі телефони багатоканальні:
(050) 712-60-83, (063) 872-20-89, (067) 105-58-42, (067) 381 86 43, (050) 359 95 84 
пн.-пт. з 9:00 до 19:00
сб.-нд. з 10:00 до 18:00
mebli-life@i.ua
 • Двох'ярусне ліжко в Україні

  Коли виникає необхідність облаштувати спальню невеликих розмірів, не захаращуючи простір, допоможе в цьому двох'ярусна ліжко. В Україні можна купити її, просто відвідавши інтернет магазин на сайті mebli-life.kiev.ua.

  Тут ви знайдете всю інформацію про безпосередньому виробникові меблів. «Mebli-life» пропонує великий вибір двоярусних ліжок, які відрізняються один від одного за такими параметрами:

  призначення

  Зазвичай ліжка на два яруси потрібні в дитячі спальні, відповідно, розраховуються на дитячий зріст і вагу. Однак виробляються і моделі для дорослих. Вони мають велике поширення серед студентських гуртожитків, а також хостелів та інших подібних місць.

  Розмір нижнього спального місця

  Нижня частина ліжка може бути як односпальним, так і двоспальним. Це дуже зручно, якщо часто приїжджають родичі або друзі, які залишаються на ночівлю. Так можна розмістити більше людей, не займаючи занадто багато місця і не ускладнюючи пересування по кімнаті.

  Наявність додаткових елементів

  В каталозі представляються прості моделі, які складаються тільки з власне спальних місць. А є й такі, які включають в себе ящик для білизни, а також полки і сходинки. Таким чином, одна двох'ярусне ліжко може з легкістю замінити всю необхідну для спальні меблі.

  Дизайн

  Дизайнерське різноманітність необхідно, щоб надавати варіанти для різних стилів інтер'єру. Тому кожен може знайти для себе ліжко з оптимальним зовнішнім виглядом.

  Немає значення, в якому місті ви проживаєте. В цьому і полягає вся принадність інтернет магазину «Mebli-life». Замовлення можна зробити, зв'язавшись з менеджером. А потім очікувати доставки за вказаною адресою. І не потрібно залишати насиджене місце, щоб їздити по меблевими магазинами і прати ноги в пошуках кращого варіанта. Не потрібно чекати, коли звільниться консультант, - вся інформація про моделі двоярусних ліжок вказується в каталозі. А відгуки допоможуть визначити реальні переваги і недоліки.

  Скористайтеся найзручнішим варіантом, якщо потрібно двох'ярусна ліжко в Україні, купуйте на сайті mebli-life.kiev.ua.