всі телефони багатоканальні:
(093) 810-95-53, (099) 294-38-55, (068) 253-15-61, (050) 258-69-17, (050) 359 95 84, (093) 810 95 55 
пн.-вс. с 8:00 до 22:00
mebli-life@i.ua
 • Двох'ярусне ліжко. Ціна.

  Двоярусні ліжка найчастіше купують сім'ї, в яких двоє дітей, які проживають в одній кімнаті. Така ліжко дозволяє значно заощадити місце, а для самих дітей може стати справжньою ігровим майданчиком. При виборі, крім інших критеріїв, увагу звертають саме на те, скільки коштує двох'ярусне ліжко.

  Ціна на неї може залежати від багатьох чинників. Основні фактори:

  Місце покупки

  Двох'ярусне ліжко обійдеться дешевше, якщо купувати її в інтернет магазині, особливо якщо він належить безпосередньому виробникові. Це обумовлено тим, що не потрібно доплачувати через участь посередників і перекупників. Саме тому інтернет покупки поступово перевершують звичайні.

  Виробник

  Як правило, вітчизняні виробники пропонують більш вигідні ціни, що не накручуючи за бренд і пересилання через кордон. Іноді товари однієї компанії можуть значно відрізнятися за ціною від товарів інший, це обумовлено особливостями виробництва і рівнем продукції.

  матеріал

  Матеріали для виготовлення двоспальних ліжок можуть бути самими різними, тому і вартість може значно коливатися при видимому відсутності відмінностей. Як правило, для виготовлення меблів в спальні і дитячі використовують натуральне дерево. У цьому сегменті також існує різниця між сортами деревини. Тому варто звертати увагу на матеріал, щоб не вийти за межі передбачуваного бюджету через упередження, що дешевше - це гірше. Різниця обумовлена ​​цінністю матеріалу, при чому він може мати більш дешеві аналоги.

  додаткові елементи

  Оскільки головним завданням двоярусних ліжок є економія місця, багато моделей оснащуються додатковими полками і ящиками. Це дозволяє розміщувати свої речі максимально компактно. І виглядають такі конструкції в невеликих спальнях більш акуратно.

  Заходьте на сайт mebli-life.kiev.ua, якщо знадобиться двоспальне ліжко. Ціна на моделі вказується в каталозі, але може коливатися в залежності від акцій і знижок. Тому стежте за змінами або уточнюйте у менеджера. Оскільки інтернет магазин представляє безпосереднього виробника меблів, ви отримаєте все що випливають з цього переваги.