всі телефони багатоканальні:
(050) 712-60-83, (063) 872-20-89, (067) 105-58-42, (0800) 75-08-35, (067) 381 86 43, (050) 359 95 84 
пн.-пт. з 9:00 до 19:00
сб.-нд. з 10:00 до 18:00
mebli-life@i.ua
 • Де купити двоярусні ліжка?

  Коли вам доводиться економити простір у власному будинку, це може принести незручності і утруднити у виборі меблів. Що стосується спалень, ця проблема не є такою вже серйозною, оскільки виробники давно вирішили її, надавши великий вибір двоярусних ліжок. Якщо ви хочете заощадити місце і шукайте, де купити двоярусні ліжка, заходите на сайт mebli-life.kiev.ua.

  На сайті є не просто інтернет магазин. Це безпосередній виробник меблів з натуральних матеріалів, в числі продукції якої ключове місце займають саме ліжка. Роблячи покупки прямо у виробника (і це стосується всіх груп товарів), ви платите значно менше, ніж за участю перекупників і третіх сторін, оскільки вони підвищують вартість через своїх послуг. До того ж, ви отримуєте можливість вибирати конфігурації моделі, замовляти додаткові ящики або полиці, а також підбирати колір і сорт дерева, з якого буде виготовлена ​​ліжко. Прямі покупки у виробника приносять масу переваг.

  Щоб ознайомити вас з основними моделями, надається докладний каталог з фотографіями та описами. Так, серед усіх товарів можна виділити такі види ліжок:

  Дитячі

  для дорослих

  З додатковими елементами (полки, щаблі й т.д.)

  З двомісним нижнім спальним місцем та інші

  Також ці види розрізняються по дизайну.

  Купити двоярусні ліжка можна прямо на сайті, «поклавши» вподобані моделі в віртуальну корзину. З вами зв'яжеться один з менеджерів, щоб уточнити всі параметри ліжка, щоб вона повністю відповідала вашим вимогам. Якщо за наданими характеристикам ліжка немає, не варто переживати - вона буде виготовлена ​​спеціально для вас, варто тільки почекати необхідне для цього час. Як правило, це не займає надто багато днів. Точна дата буде озвучена менеджером.

  «Mebli-life» інтернет магазин, де купити двоярусні ліжка можна прямо від виробника. Послуги поширюються на всі міста України - доставка здійснюється однією з транспортних компаній.