всі телефони багатоканальні:
(093) 810-95-53, (099) 294-38-55, (068) 253-15-61, (050) 258-69-17, (050) 359 95 84, (093) 810 95 55 
пн.-вс. с 8:00 до 22:00
mebli-life@i.ua
 • Блог

  Американський стиль нашого часу.

  Нинішній Американський стиль з корінням сягає поєднання двох культур. Спосіб життя перших фермерів - переселенців та чудового колоніального інтер'єру заможних вихідців та Європи.  Одні з перших фермерських будинків були прості та досить практичні. У ті часи надавали перевагу масивним і затишним меблям, переважно зробленим своїми руками. Стиль американського села підкреслювали великі вікна та світлі стіни.

  Вибираємо матрац разом з урахуванням віку та ваги.

  Вибираємо матрац разом з урахуванням віку та ваги.

  Купуючи матрац, кожен з нас працює на зручність, тому що повноцінний і здоровий сон так необхідний для кожного з нас без винятку. Матрац, який був обраний некоректно, може стати причиною того, що його господар не висипатиметься і не почуватиметься відпочившим навіть після міцного сну.
  Отже, що може стати найважливішим критерієм при виборі матраца, крім наповнювача, пружності, оббивки, безпеки та розміру? Цей критерій – вага та вікова категорія майбутнього власника.
  Як правильно вибрати матрац відповідно до вікового?
  Один і той же матрац не зможе підійти дитині та дорослому. Чи не в кожному конкретному випадку повинні враховуватися вік та вагова категорія. Вони відіграють ключову роль, коли ви вибираєте виріб для сну.

  Здоровий сон людини, частина нашого життя

  Напевно, ви не раз чули, що здоровий сон людини — це важлива складова

  частина нашого життя.

  На самому справі, здоровий сон — це не просто частина, а, мабуть, найголовніший

  критерій для здорового, довгого життя.

  Переваги ліжечок-трансформерів. Дитячі ліжечка-трансформери та їх особливості

  Переваги ліжечок-трансформерів

  Дитячі ліжечка-трансформери та їх особливості

  Поки дитині 2-3 роки, вона буде хитрою конструкцією, яка поєднує в собі саме ліжечко, ящики для речей або для всіляких потреб. Коли малюк стане старшим, передню стінку можна буде зняти, а також прибрати боковинки. Таким чином, ліжечко перетворюється на симпатичне і дуже зручне ліжечко.

  Нові моделі на ринку дитячих двоярусних ліжок.

  Сучасне двоярусне ліжко для дітей – це не лише символ практичності для економії простору в дитячій, це ще й предмет інтер'єру з масою корисних функцій. На щастя радянські конструкції двоярусних дитячих ліжок та сучасні моделі дуже не схожі. Різні модифікації двоярусного дитячого ліжка на даний момент дозволяє вибрати те ліжко, яке гармоніюватиме з дизайном вашої дитячої кімнати.

  Дитяче двоярусне ліжко

  Дитяче двоярусне ліжко,кожне сім'я в який двоє і більше діток замислюються про купівлю двоярусного ліжка трансформер щоб зекономити місце .
  Що потрібно знати при купівлі такого ліжка?
  1.Із якого дерева вона зроблена.
  2.Ні у ваших дітей алергії на деревину і фарбу.
  3.Краще всього купувати у виробника,так як він може зробити розмір спального який підходить вам,і без націнки.

  Хороше ліжко – запорука здорового сну

  Зручне ліжко – запорука здорового сну  Кожна людина приблизно третину свого життя віддає сну. Те, де він спить, важливе для його фізичного та душевного стану, а тому дуже важливо вибирати – на чому спати. Хтось спить у ліжку, хтось на ортопедичних матрацах, а хтось зовсім спить на підлозі просто тому, що звик так спати. Кожен із цих способів сну містить свої принади. І все ж більшість людей воліє спати в ліжку, а тому говорити ми з вами будемо саме про те, як правильно вибрати собі ліжко.

  Різні види двоярусних дерев'яних дитячих ліжок.

  Якщо Ви батьки двійні, або у вас двоє дітей з невеликою різницею у віці, і в дитячій кімнаті не вистачає місця для іграшок і всього іншого, постає питання де і як вибрати дитяче ліжко, а в даному випадку два ліжка. Де краще вибрати, що б дитяти було зручно і комфортно, де і як їх розмістити? В такому випадку слід добре задуматися про двох'ярусної дитячого ліжка.

  Двухъярусная кровать – роль в нашей жизни.

  Думаю для вас не будет секрет то что кровать имеет очень важную роль в нашей жизни! Ведь на ней человек в среднем проводит около 70% жизни. К счастью она может быть не только для сна, но, а так же для игр малышей и экономии места в жилом помещении, где находится двое и более людей. Особенно двухъярусная кровать будет незаменима для семей которые имеют немного места, а детям нужно выделить уголок для ихних игр, но это не всегда к сожалению возможно.

  В реалии нашего бытия можно встретить различные модификации 2-ярусной кровати которая может быть сделана из метала или дерева, и тут уже вам делать выбор чему вы отдаёте предпочтение.

  Позвольте подчеркнуть тот факт что двухъярусные кровати здорово помогают с экономией пространства и обустройством комнат для детей где важна каждая деталь, а на таких кроватях дети смогут не только спать, но и играть в свои игры придумывая различные истории для своего сказочного мира где они могут быть своим любимым героем.

  Сейчас на рынке двухярусных кроватей можно встретить такие популярные модели как:

  • Карина
  • Карина – Люкс
  • Карина – Оптима
  • Дуэт
  • Кристи
  • Рио
  • Ультра
  • Лакки

  Як заощадити при покупці дитячого ліжечка?

  Як заощадити при покупці дитячого ліжечка?
  Показано від 1 до 10 з 61 (всього сторінок: 7)