всі телефони багатоканальні:
(093) 810-95-53, (099) 294-38-55, (068) 253-15-61, (050) 258-69-17, (050) 359 95 84, (093) 810 95 55 
пн.-вс. с 8:00 до 22:00
mebli-life@i.ua
 • Американський стиль нашого часу.

  Американський стиль нашого часу.

  Нинішній Американський стиль із корінням сягає поєднання двох культур. Спосіб життя перших фермерів - переселенців та чудового колоніального інтер'єру заможних вихідців та Європи.  Одні з перших фермерських будинків були прості та досить практичні. У ті часи надавали перевагу масивним і затишним меблям, переважно зробленим своїми руками. Стиль американського села підкреслювали великі вікна та світлі стіни.  У той самий час починає сильно розвиватися і колоніальний стилістичний напрямок, завезений переселенцями. Англійці прищепили любов до точних ліній, французи відому усьому світу ефектність, іспанці найчастіше використовували яскраві, контрастні акценти, незабаром національності нових американців переплелися один з одним. Саме це все зачало особливості сучасного стилю.

  У сім'ях американців дуже люблять і цінують відкрите планування, в якому стіни та перегородки між кімнатами зведені до мінімуму або відсутні. Передпокою найчастіше немає, з двору можна потрапити до гостьової кімнати, яка відокремлена від їдальні та кухні перегородками, меблями або барною стійкою. І при цьому всі члени сім'ї без винятку можуть бачити один одного і продовжувати спілкування під час будь-якого заняття. У вітальні найчастіше камін та великий стіл за яким усі збираються для приємного часу проведення.

  Кухня в американському стилі завжди була великою та комфортною. Найголовніша особливість - острівець, на якому легко можна розмістити плиту, раковину, пральну машину, декоративні полиці для посуду або для книг з рецептами.

  У американського народу прийнято використовувати натуральні матеріали чи аналоги штучно виготовлені. Панелі дерев'яні на стінах, паркетну дошку на підлозі, мармур на кухні можуть замінювати на пластик, МДФ або керамічна плитка.

  В американському стилі переважно стіни пофарбовані в білий колір або дуже близькі до нього відтінки. Кімнати повинні викликати почуття чистоти, порядку та спокою. Колірна палітра зазвичай складається з приглушених кольорів, де основними вважаються кремовий і слонова кістка, що домінують у кожній кімнаті. А як насиченість використовується дерев'яні вставки, меблі та вікна. У кожному приміщенні є центральний елемент меблів, довкола якого групуються інші елементи меблів. У вітальні це може бути будь-який диван чи крісло з журнальним столом, у кухонній зоні - барна стійка або острівець, у спальній кімнаті велике ліжко з великим матрацом.  За допомогою локального світла, американці зонують приміщення, створюють затишок та розумно споживають енергію. Для читання у вітальні достатньо включити торшер, і зовсім не обов'язково включати основне світло, адже інші елементи вже не відволікатимуть увагу.

  Залиште коментар